fbpx
KosovaLajmeShow-Biz

Tuna konfirmon ndarjen nga Patrisi … shet banesën në Prishtinë

 

Tuna konfirmon ndarjen nga Patrisi … shet banesën në Prishtinë,
Ka disa javë tashmë që thashethemet për një ndarjen të Tunës dhe Patris Berishës po vazhdojnë.
Derisa Tuna e ka larguar nga lista e miqve në Instagram Patrisin, ky i fundit e ka mohuar kategorikisht se nuk bëhet fjalë për ndarje në prononcimet që ka dhënë për media.
Por, derisa këto lajme kanë qarkulluar, Tuna në një njoftim shihet se ka vënë banesën e saj në shitje.
Banesa e saj është lajmëruar në një agjencia të shitjes se patundshmërive dhe është e madhësisë 58 metra katror, kjo banesë ishte blerë në kohën kur Tuna gëzonte popullaritetin më të madh në trojet shqiptare dhe se ajo ishte në lidhje me Cozman./Express/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button