fbpx
aktoretKurioziteteLajmeShow-Biz

Konkurentë të tjerë të ”Për’puthen” kapen duke u puthur dhe…U del skandali tjetër

Konkurentë të tjerë të ”Për’puthen” kapen duke u puthur dhe…U del skandali tjetër
Në “Përputhen Prime” u transmetuan pamjet e dy prej konkurrentëve teksa shkëmbenin puthje në buzë në prapaskenë.
Megjithatë, ata të dy kanë zbuluar se puthja që ndodhi në prapaskenë nuk ishte e mirëfilltë, por ishte padashje.


Pas transmetimit të pamjeve , Sara është ngritur nga karrigia dhe i ka dhuruar një tjetër puthje Rinianit duke thënë: Kjo është një puthje evropiane. Unë doja ta demonstroja live.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button