fbpx
KurioziteteLajmePolitika

E bujshme/ Drejtuesi politik i PD në Vlorë, Bujar Leskaj dorëhiqet nga kandidimi

Bujar Leskaj

Mbrëmë në orën 00:07 minuta PD dorëzoi në KQZ emrat e kandidatëve për deputetë që do të garojnë në zgjedhjet e ardhshme të 25 prillit.

Bujar Leskaj ishte vendosur drejtues politik për PD në qarkun e Vlorës, mirëpo mësohet se sot ai ka dhënë dorëheqjen. Burime për mediat thonë se kjo lëvizje ka ardhur pasi në degën e selisë blu në Vlorë ka pasur konflikte për listat e kandidatëve.

Mbledhja po zhvillohet me tensione në një lokal prej rreth 3 orësh dhe se disa kandidatë po diskutojnë edhe mundësinë e dorëheqjes. Në këtë mbledhje është edhe ish-zëvendësdrejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Agron Kuliçaj.

Burimi/www.newsbomb.al

Screenshot_37_copy.jpg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button