fbpx
BotaKosovaKurioziteteLajme

(Video) Kërset dajaku ndërmjet disa vajzave në Ferizaj

(Video) Kërset dajaku ndërmjet disa vajzave në Ferizaj

Një rrahje ndërmjet disa vajza të moshës së re sapo ka ndodhur në qytetin e Ferizajt.

Në një video të postuar në “Facebook” nga faqja e këtij qyteti ‘Ferizaj 05”, shihen disa vajza teksa rrahën me grushte dhe disa djem të tjerë që tentojnë t’i ndajnë ato nga përleshja që ka ndodhur në qendër të këtij qyteti. 

Për më shumë shikojeni videon më poshtë:

https://www.facebook.com/ferizaji.05/videos/203498354630481

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button