BotaDiasporaKurioziteteLajmeShow-Biz

Video + 16 Tërbohen ndjekësit/ Zogu i doli në shesh, gazetares së sportit i ngrihet fustani “pa qëllim”

Video + 16 Tërbohen ndjekësit/ Zogu i doli në shesh, gazetares së sportit i ngrihet fustani “pa qëllim”

Gjatë transmetimit të emisionit sportiv “Rabona” në kanalin “65 Sport” prezantuesja dhe gazetarja sportive Barbara Ovieni është bërë pa dashje protagoniste e një “incidenti” që tashmë është bërë viral në pak orë në Britaninë e Madhe.

Më poshtë pamjet e shpërndara nga qindra ndjekës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button