fbpx
KosovaLajmeShqiperia

65-vjeçarin që po udhëtonte me biçikletë përplaset nga kamioni

65-vjeçarin që po udhëtonte me biçikletë përplaset nga kamioni

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë, ku është përplasur me kamion një person që po udhëtonte me biçikletë.F.T., duke drejtuar mjetin tip “Volvo”, kamion, ka aksidentuar biçiklistin, një shtetas ende të paidentifikuar rreth 65 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.Drejtuesi i mjetit F. T., është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.Durrës/Informacion paraprakMë datë 05.03.2021, në orën 21:20, në autostradën Durrës-Tiranë, shtetasi F. T., duke drejtuar mjetin tip “Volvo”, kamion, ka aksidentuar biçiklistin, një shtetas ende të paidentifikuar rreth 65 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.Drejtuesi i mjetit shtetasi F. T., është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button