fbpx
KurioziteteLajme

+18 Pamje të rënda/ Siriani kafshon me dhëmbë bashkëatdhetarin në mes të Tiranës

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmë në Tiranë, ky dy sirianë gjatë një sherri kanë kafshuar njëri tjetrin me dhëmbë deri në gjakosje. Ka qenë një qytetar ai që ka filmuar nga makina të dy personat, të cilët shihen të kacafytur me njëri tjetrin në rrugë.

 

Njëri prej tyre e ka ulur në tokë tjetrin dhe e ka shtrënguar fort duke e kafshuar dhe masakruar me dhëmbë. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë në bulevardin “Bajram Curri”. Fillimisht mbrëmë u raportua se siriani H. H., 21 vjeç, është konfliktuar me sende të forta me bashkatdhetarin e tij rreth moshës 23-vjeç. Por në fakt nga videoja shihet se nuk kemi pasur të bëjmë me sherr me thika, por me një akt kanibalësh.

Arsyet e kësaj përplasje mes tyre nuk dihen, por autoritetet duhet të reagojnë menjëherë në lidhje me rastin, pasi agresori mund të përbëjë rrezik edhe për persona të tjerë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button