fbpx

Shqiperia

  Blendi Fevziu është fëmijë i birësuar, bëhet publike historia e jetës së tij

  Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të njohur shqiptar dhe jeta e tij private shfaq gjithmonë interes. Moderatori i…

  “Këta duhet të ishin në burg” Spartak Ngjela plas deklaratën e fortë për ministrat e kryebashkiakët

  Avokat Spartak Ngjela ka komentuar arrestimin e kryebashkiakut të Lushnjes Fatos Tushe, me urdhër të SPAK. Ai shprehet se ky…

  Fotografisti kryesorë i Enver Hoxhës rrëfen debatin me Nexhmijen dhe pritjen në dhomën e kuqe deri tek “Fotoja e fundit e Enverit pas lajmit se v.d.iq”

  Fotografi Petrit Kumi ne nje rrefim per Panorama, flet per sjelljen e Enver Hoxhës në shtëpinë e tij, kur i…

  Lëvizja drejt Greqisë, MEPJ informon shqiptarët: Çfarë duhet të dini para se të udhëtoni

  Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme bën me dije se prej datës 19 qershor, në Greqi do të lejohet…

  Irritohen pushuesit në Durrës, shkrime ofenduese për kosovarët në plazh

  Imazhe negative kanë ardhur nga Durrësi, ku në një hapësirë të plazhit është shkruar ‘F*ck Kosova’. Padyshim që Shqipëria është…

  Si dështoi plani Grek për ta push.tuar Shqipërinë gjatë viteve 97? Pamje të rralla

  Si hartoi Greqia ndër.hyrjen në jug të Shqipërisë në vitin 1997? Pamje të rralla/ Plani i Greqisë për pus.htimin e…

  Artan Hoxha: Gjyqtarja e Tik-Tokut është e vetmja që ka çuar në burg Çapjat

  Gazetari Artan Hoxha deklaroi në AbC se për të shkuar deri në arrestimin e kontigjentëve të krimit që kontrollohen nga…

  Si ndodhi ope.racioni sek.ret në morg në natën e vd.ekjes së Enverit / Rrëfim i rallë

  Publikohet intervista e Edmond Lakos, një nga piktorët grimier më të njohur të Radio-Televizionit Shqiptar, i cili në prillin e…

  Pas lajmërimit të Ramës, këto gjëra duhet t’i dini përpara se të niseni drejt shteteve të BE-së

  Pas më shumë se një viti, qytetarët shqiptarë do të mund të udhëtojnë së shpejti drejt Bashkimit Europian për udhëtime…

  Mediat serbe: “Do të jemi pakicë në Serbi”; “Në Serbi janë zbrazur 1600 fshatra”

  Mediat serbe: “Do të jemi pakicë në Serbi”; “Në Serbi janë zbrazur 1600 fshatra” “Kryetitujt më të shpeshtë të shkrimeve…

  “Më ofendoi me fjalor banal, më akuzoi djalin se…”, mësuesja dhunon nënën e fëmijës me autizëm

  Në oborrin e shkollës 9-vjeçare “Qemal Mici” në Durrës në datën 4 Qershor 2021 ka patur një përplasje fizike dhe…

  Jul Deda kundërshtoi heqjen e fjalës “nënë”, i kthehet keq Elton Ilirjani: Shqipëria s’ka pasur kurrë artistë të vërtetë

  Jul Deda kundërshtoi heqjen e fjalës “nënë”, i kthehet keq Elton Ilirjani: Shqipëria s’ka pasur kurrë artistë të vërtetë Biznesmeni…

  SHOW - BIZ

   Rudina Dembacaj publikon video duke u puthur me Mark Frrokun

   Rudina Dembacaj dhe biznismeni shqiptar Mark Frroku ka kohë që po e shijojnë romancën e dashurisë së tyre, shkruan lajmi.net.…

   Sot djemtë “çmenden” pas saj, si dukej Lei Kraja vite para se të bëhej e famshme (FOTO)

   Lei Kraja është një prezantueset më të bukura shqiptare. Përveç profesionalizmit, moderatorja ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me pamjen e saj…

   Fqinji u dënua me 4 vite burg, detaje të reja nga rasti i përdhunimit të Miss-it shqiptar (FOTO)

   Janë zbuluar detaje të reja nga historia shokuese e Miss Kosovës, Tuti Sejdiu. Së fundmi, “Gazeta Express” ka bërë publike…

   Të kalosh Kurban Bajramin në oborrin e spitalit në QSUT: Nuk dimë a janë gjallë

   Kurban Bajrami nuk i gjen të gjithë duke festuar. Shumë qytetarë janë të detyruara që në këtë ditë të shenjtë,…

   “Akoma qesh kur e kujtoj”/ Mevlani zbulon momentin më të bukur që ka kaluar me Ledjanën

   Edhe pse të ndarë, Mevlani dhe Ledjana e kanë pranuar gjithnjë në daljet e tyre se ndjenja ka qenë e…

   Flora Gashi sapo ka hapur biznesin e saj privat “FLORA FASHION”

   Këngëtarja e mirenjohur shqiptare Flora Gashi, kohët e fundit i ka hyrë dhe biznesit të Fashion, duke krijuar një biznesin…

   Antonela i ngreh akoma edhe më shumë temperaturat, merr vëmendjen e të gjitheve me bikinit e zeza (foto)

   Antonela Berishaj është një nga vajzat më të përfolura të momentit. Pas angazhimit në televizion, Antonela ka nisur pushimet nga…

   Çiljeta tek 0900-ta, ja e pathëna që nuk u tha kurrë…!!

   Çiljeta është një ndër këngëtaret më të përfolura dhe më të komentuara të showbizzit. Karriera e saj ka nisur që…

   Reperi i njohur shqiptar ka punuar kamarier, paguhej 150 euro

   S4MM është nga reperët më të njohur shqiptar, i cili ka sjellë në pak kohë disa hite. I ftuar në…

   Prezantuesja Shqiptare: “Ekrani ka nevojë për femra të lëvizsshme. Nuk do rrimë të shohim pleq”

   Moderatorja Alberta Kamenica thotë se televizioni ka nevojë për “pjeshka”, jo për pleq. E pyetur për debatet për vajzat e…

   Eni Vasili publikon për herë të parë foto nga salla e lindjes ku solli në jetë dy binjake. Një pasuri pa çmim…

   Pak ditë më parë, Eni Vasili u bë nënë e dy vajzave binjake, që i pagëzoi me emrat, Nikol dhe…

   Orinda Huta dhe Turjan Hyskaj bëhen prindër për herë të parë. Ja emri që kanë zgjedhur për vajzën

   Turjan Hysko dhe bashkëshortja e tij Orinda Huta janë bërë prindër ditën e sotme për herë të parë. Njoftimin e…
   Back to top button